Відпочинок разом з туроператором Favia Travel.

Новий сервіс faviatravel.com.ua – це зручний спосіб підвищити цікавість туристичної поїздки. За допомогою компанії Favia Travel Ви зможете ще до початку туру все обумовити з професійним менеджером по туризму і спланувати цікаву екскурсію.

Мабуть усі знають, що поїздки, організовані за допомогою туроператора, значно безпечніші ніж організовані самостійно. Окрім цього, мандрівники отримують більше можливостей для ознайомлення з історією та культурою країни. Також туристи часто звертають увагу, що такий тур буде організований професійно, через це виключені усілякі непередбачені сюрпризи і Ви зможете спокійно відправитись у заслужену відпустку.

Завдяки туристичному інтернет-сервісу Favia Travel мандрівники завжди можуть заздалегідь спланувати маршрут, забронювати авіаквитки та проживання у готелі.

Проект Favia Travel почав свою роботу влітку 2014 року. За весь час роботи компанії, вдячні користувачі оформили безліч турів. Сьогодні на сайті доступні тури по всьому світу.

Керівник компанії Favia Travel, розповів, що і сам дуже полюбляє мандрувати і давно мріяв про створення подібного сервісу для самостійних туристів, які втомилися від звичайних екскурсій.

Проект пропонує користувачам широкі можливості для вибору екскурсій за тематикою, ціновій категорії та містам перебування. На сайті завжди доступні тури на будь-який смак:

• екзотичні тури;

• релакс-тури;

• активні поїздки;

• оглядові екскурсії;

• майстер-класи;

• гастрономічні поїздки.

Наша компанія завжди рада допомогти усім мандрівникам з підбором підходящого туру. Давайте подорожувати разом!

Читайте також:


4 Травень 2016 - Квитки на Євро-2016
12 Лютий 2016 - Концерт Енріке Іглесіаса у Софії
8 Лютий 2016 - Футбольний тур Манчестер Сіті (Манчестер) – Динамо (Київ)
20 Січень 2016 - Романтичні тури в День святого Валентина
14 Грудень 2015 - Раннє бронювання турів Туреччина-2016

Залишилися питання?