Те, чого ви не знали про єгипетську візу

Єгипет – відома всім туристам країна. Багато подорожуючих відвідали її чи не першою в своєму досвіді подорожей. Звичайно, адже тут поєднані 3 основні складові відпочинку: сонце, море, пісок. Та і переліт недовготривалий.

Та відпочинок в Єгипті не дешевшає, а навпаки – з кожним роком все дорожчий. І хотілося б всі витрати на організацію подорожі звести до мінімуму. Ми розкриємо Вам секрет, як зекономити на оформленні візи в Єгипет.

Якщо Ви прилітаєте на відпочинок до Шарм-ель-Шейху, у Вас є можливість не платити за візу 25$, використавши ці кошти на сувеніри, екскурсії або на додаткові послуги в готелі.

Якщо Вашою основною метою є  – просто гарно і “ліниво” відпочити в готелі, і велич пірамід Вас не приваблює – просіть митників, щоб при в’їзді в країну Вам поставили так званий “синайський штамп”.

Цей штамп дає Вам право знаходитися на території Південного Синаю протягом 15 днів, від Таби до Шарм ель Шейху, включаючи затоку Акаба і внутрішні райони, разом з горою Мойсея і монастирем Св. Катерини.

Інші райони Єгипту відвідувати з ним заборонено!

На екскурсії до Ізраїлю обмежень немає. При поверненні Вам знову поставлять безкоштовний штамп на 15 днів. Таким чином, продовжувати термін свого перебування на Синайському півострові можна багаторазово.

Штамп ставиться безкоштовно кожному туристу (який цього вимагатиме, не думайте що єгиптяни стануть втрачати можливість заробити на необізнаності туристів) на 4 митних пунктах:

Проте наголошуємо, треба мати достатньо терпіння, аби добитися цього штампу. Якщо любите “тиснути” буквою закону – посилайтеся на Кемп-Девідську угоду 1978 року і поправки 1982.

Обирайте дату своєї ідеальної подорожі – про все інше потурбуємося ми!

Читайте також:


4 Травень 2016 - Квитки на Євро-2016
12 Лютий 2016 - Концерт Енріке Іглесіаса у Софії
8 Лютий 2016 - Футбольний тур Манчестер Сіті (Манчестер) – Динамо (Київ)
20 Січень 2016 - Романтичні тури в День святого Валентина
14 Грудень 2015 - Раннє бронювання турів Туреччина-2016

Залишилися питання?