Відпочинок у Карпатах на Новий рік та Різдво

Що ви уявляєте, коли хтось згадує про Карпати? Мальовничі краєвиди, первозданна природна краса, величні гірські масиви, які верхівками торкають небеса, альпійські луки, стрімкі річки, загадкові озера і містичні водоспади, чисте повітря, тиша і спокій. Особливою гордістю Карпат і їх головною прикрасою є ліси. Близько двох тисяч різноманітних рослин: сонячні діброви,  таємничо-похмурі смерекові ліси і дивовижні ялинові. Той, хто хоч раз відпочивав у Карпатах, неодмінно захоче повернутися туди знову і буде по-доброму заздрити тим, для кого перша зустріч з Карпатами ще попереду.

Компанія Favia Travel пропонує вам новорічні тури в Карпати на будь-який смак і фінансові можливості. Тризіркові комплекси запропонують вам комфортабельні номери з різними типами розташування та харчування від OB (без харчування) до FB (повний пансіон). Для більш заощадливого відпочинку можна зупинити свій вибір на одно-двозіркових санаторіях та базах котеджів. Ті, хто обирає преміум відпочинок, отримають справжнє задоволення від перебування в 4- або 5-зірковому комплексі.

Час новорічних і різдвяних свят стрімко наближається, та, незважаючи на те, що всі бажаючі провести їх у карпатській казці потурбувалися про бронювання заздалегідь, у вас все ще є можливість зробити свій відпочинок неповторно чудовим. Розпочніть новий рік з позитивних і радісних емоцій. Для цього вам необхідно забронювати новорічний або різдвяний тури в Карпати з Полтави, або іншого міста, від компанії Favia Travel.

Компанія Favia Travel  допоможе вам відчути максимальний комфорт від святкового відпочинку на найкращому українському курорті.

Зробіть цей зимовий відпочинок незабутнім для себе і своїх близьких. Вам достатньо просто зателефонувати, а все інше Favia Travel зробить за вас.

Читайте також:


4 Травень 2016 - Квитки на Євро-2016
12 Лютий 2016 - Концерт Енріке Іглесіаса у Софії
8 Лютий 2016 - Футбольний тур Манчестер Сіті (Манчестер) – Динамо (Київ)
20 Січень 2016 - Романтичні тури в День святого Валентина
14 Грудень 2015 - Раннє бронювання турів Туреччина-2016

Залишилися питання?