Тур в Буковель – запорука вдалого відпочинку!

Свіже морозне повітря, гарячий та зігріваючий глінтвейн, білосніжні верхівки гір, швидкісний спуск поміж вічнозелених сосен та ялинок, стомлені м’язи після тривалих розваг, яскраві враження та фото після спілкування з їздовими собаками породи хаскі…

Чи можна проміняти ці відчуття на зимовий відпочинок в жарких країнах?

З Полтави до Буковелю можна дістатися різними способами – потягом (з Києва до Івано-Франківська, потім маршрутним таксі до Буковелю), власним авто (відстань між Полтавою та Буковелем – орієнтовно 1000 кілометрів) або ж автобусом з Києва.

Дорога неблизька, хоч і по Україні, але займає багато часу.

Буковель – найпопулярніший гірськолижний курорт в Україні, з найбільш розвиненою інфраструктурою. Тут можна відчути релаксацію в SPA-центрі “Оазис”,  посидіти з друзями в гарячих чанах, випити мінеральної води або ж попаритися в старій добрій бані на дровах!

Окрім цього, для любителів нічних розваг тут є НК “Бука”. Отже, відпочивати і розважатися тут можна цілодобово!

 

Купити тур в Буковель в нашій туристичній агенції – значить отримати максимум послуг та інформації щодо відпочинку на цьому гірськолижному курорті. Індивідуальні тури – з доїздом і без нього, тури для компанії, тури для родини, довготривалий відпочинок, тощо.

На даний момент ми співпрацюємо з такими високоякісними готелями: Home Hotel Bukovel, SkiLandHouse Bukovel, готель Фоміч, готель Шелтер та інші.

Також, для безпеки своїх туристів ми завжди пропонуємо страхування від нещасного випадку при зайнятті гірськолижним спортом.

 

 

Читайте також:


4 Травень 2016 - Квитки на Євро-2016
12 Лютий 2016 - Концерт Енріке Іглесіаса у Софії
8 Лютий 2016 - Футбольний тур Манчестер Сіті (Манчестер) – Динамо (Київ)
20 Січень 2016 - Романтичні тури в День святого Валентина
14 Грудень 2015 - Раннє бронювання турів Туреччина-2016

Залишилися питання?