Подорожуючи з компанією Favia Travel, Ви можете бути впевнені, що Вам гарантована цілодобова підтримка. Ми повідомимо Вам, коли почалася реєстрація на Ваш рейс і саме ми першими привітаємо Вас в Україні!

Як ми працюємо?

1. Спочатку ми дізнаємося Ваші плани на рахунок майбутнього відпочинку – яка країна Вам до душі, як саме Ви любите проводити час, як далеко Ви готові йти до моря, яке харчування буде для Вас найзручнішим та багато інших аспектів. Адже Ваш відпочинок – важливий для нас.

2. Ми моніторимо ринок, радимося з партнерами, плануємо та підбираємо Вам 3 найідеальніші варіанти, з врахуванням Ваших побажань. Тому можете бути впевнені – якщо Ви хочете готель з нічним клубом – ми докладемо всіх зусиль для того, щоб його знайти!

3. Далі – ми радимося з Вами та даємо час подумати (якщо він є). Проте на цьому етапі ми не чекаємо, а постійно слідкуємо за новими пропозиціями – а раптом зміниться вартість, або закінчаться місця в готелі?

4. Після того, як Ви обираєте найприємніший для Вас варіант – ми укладаємо Договір на туристичне обслуговування, складений згідно правил ЗУ «Про туризм» та приймаємо від Вас оплату (мінімум 30%)

5. На даному етапі – вітаємо! Ви вже наш турист! ми бронюємо для Вас місця в готелі, на літаку та в автобусі. Якщо країна візова – оформляємо візу.

6. Коли партнери підтверджують наше бронювання – ми повідомляємо Вам, що Ви 100% летите відпочивати і вже можете пакувати валізи. В цей час ми проводимо оплату Вашого туру та слідкуємо та правильним нарахуванням суми. Водночас, ми підбираємо для Вас перелік рекомендованих екскурсій та складаємо індивідуальну пам’ятку з нашими рекомендаціями.

7. За декілька днів до вильоту ми запрошуємо Вас до нашого офісу та видаємо документи, необхідні для подорожі. За добу до вильоту – ми перевіряємо, чи не змінилася година вильоту та телефонуємо Вам, щоб побажати приємного відпочинку.

8. Коли Ви вже в аеропорту – ми нагадуємо Вам про початок реєстрації через смс – щоб Ви не пропустили цю інформацію, мріючи про майбутній відпочинок.

9. Під час Вашої подорожі – ми готові відповісти на будь-які Ваші питання. Також, ми слідкуємо за тим, чи зміниться година зворотнього вильоту. Коли Ви прилітаєте до України – ми з радістю зустрінемо Вас у нашому офісі для того, щоб Ви розповіли свої враження

10. Навіть після завершення Вашої подорожі ми готові відповісти на всі Ваші запитання на рахунок Вашого наступного відпочинку!

Реалізація авіаквитків

Хочете відвідати друзів в Чорногорії? Чи, можливо, знайомих в Ізраїлі? А можливо, у Вас конференція в ОАЕ? Або навіть – Ви хочете самостійно відвідати Грузію. Ми підберемо для Вас найкращі варіанти авіаперельоту за найнижчою на ринку послуг ціною! Пропозиції всіх авіакомпаній світу – для Вашого ідеального початку подорожі.

Візова підтримка

Якщо Ви плануєте подорож до візової країни і не знаєте, як оформити дозвіл на в’їзд – телефонуйте, ми Вам допоможемо!

Телефонний роумінг

Мандрівка – завжди цікава пригода. Відпочинок або відрядження – завжди знайдеться необхідність зателефонувати додому близьким, друзям, колегам та бізнес-партнерам. Спілкуватися вільно та суттєво економити на зв'язку у роумінгу можливо з ТревелСімкою – карткою вигідного роумінгу, яка має безкоштовні вхідні у ≈ 140 країнах світу.Вихідні дзвінки від $0,25! ТревелСМС від $0,10!

Хочете дзвонити за вигідним тарифом?

Вам потрібно лише:
-вибрати стартовий пакет з необхідним балансом (від 5$)
-придбати ТревелСімку в туристичній агенції Favia Travel
-вставити картку в свій мобільний - і користуватися ним як звичайно при поїздках за кордон
-легко поповнювати баланс при необхідності зручним для Вас способом

Страхування

Наближається довгоочікувана відпустка чи відрядження. Нажаль, під час будь-якої подорожі можуть трапитися будь-які ситуації: приємні і не дуже. Маючи на руках страховий поліс, Ви в будь-який момент (24 години на добу) можете отримати допомогу. Збираєтесь у відпустку, відрядження чи на навчання в іншу країну? Саме час придбати страховий поліс «Подорожуючих за кордон». З полісом Ви можете бути впевнені, що несподівана хвороба чи травма не зіпсують Ваше перебування за кордоном. Страховий поліс гарантує отримання необхідної допомоги 24 години на добу в будь-якому куточку світу.

Залишилися питання?