Романтичні тури в день святого Валентина

Романтична подорож в казкові краї, в яких Ви ніколи не були вдвох, чи в місце, з яким у Вас пов’язані приємні спогади, – хіба це не найкращий подарунок на світле, сповнене позитивними емоціями свято – День всіх закоханих.

Подорож кохання від Favia Travel Agency – незабутній час поза роботою, проблемами і побутом. Ми підберемо для Вас такий варіант відпочинку, згадка про який зможе відволікти Вас від будь-яких турбот і перенести у теплі для серця миті життя.

У Вас є чудова можливість відвідати міста Європи, де кожна мальовнича вуличка, парк чи набережна сповнені духом романтики і кохання, або побувати у дивовижних, вражаючих своєю красою особливих місцях нашої Батьківщини.

Favia Travel Agency пропонує всім закоханим скористатися можливістю замовити тури за наступними напрямками:

Відсвяткуйте головний день кохання по-справжньому. Враховуючи Ваші інтереси, фахівці Favia Travel Agency запропонують найбільш захоплюючий варіант відпочинку – релакс-тур, оглядову екскурсію, активну чи гастрономічні поїздку. Наші менеджери опіклуються всіма деталями Вашої подорожі, починаючи від зручного часу, транспорту і закінчуючи комфортом Вашого проживання та формуванням пакету необхідних документів.

Ми знаємо, як зробити для Вас цьогорічний День святого Валентина особливим. С Favia Travel Agency на Вас чекає відпочинок, сповнений тільки приємними сюрпризами!

Читайте також:


4 Травень 2016 - Квитки на Євро-2016
12 Лютий 2016 - Концерт Енріке Іглесіаса у Софії
8 Лютий 2016 - Футбольний тур Манчестер Сіті (Манчестер) – Динамо (Київ)
14 Грудень 2015 - Раннє бронювання турів Туреччина-2016

Залишилися питання?