Раннє бронювання – економте більше!

Не дивлячись на досить тривожний курс валют в нашій країні літо наближається, а разом з ним і літній відпочинок, такий необхідний для багатьох із нас.

 

 Раннє бронювання на літо 2015 – шанс зекономити на відпочинку в якісних готелях, сплативши за проживання зі знижкою. Особливо це корисно буде для тих, хто планує відпочивати з дітьми або великою компанією.

Остання хвиля раннього бронювання закінчується 31 березня, поспішайте вкласти свої кошти у надійний банк – банк вражень!

 

Окрім цього, для великих компаній та сімей із дітьми – туристична агенція Favia Travel має унікальну пропозицію оренди апартаментів (квартири) на березі моря на довготривалий термін. Залишайте нам свою заявку на прорахунок та отримайте вигідну пропозицію!

Для особливо вибагливих мандрівників – пропонуємо індивідуальні тури, незалежні від платоспроможності туристичного оператора. Просто повідомте нам, що хотіли б отримати унікальну цінову пропозицію по своєму відпочинку, дайте нам трішки більше часу, аніж на пошук туру в системі туроператора та отримайте пропозицію, від якої неможливо відмовитися!

 

Підписатися на новини!

 

 

 

Читайте також:


4 Травень 2016 - Квитки на Євро-2016
12 Лютий 2016 - Концерт Енріке Іглесіаса у Софії
8 Лютий 2016 - Футбольний тур Манчестер Сіті (Манчестер) – Динамо (Київ)
20 Січень 2016 - Романтичні тури в День святого Валентина
14 Грудень 2015 - Раннє бронювання турів Туреччина-2016

Залишилися питання?