концерт світової зірки Енріке Іглесіаса у Софії

Мрієте потрапити на концерт справжньої світової зірки?

Бажаєте відчути драйв живого виступу?

Туристична агенція “Favia Travel” надає вам таку можливість і запрошує відвідати концерт світової зірки Енріке Іглесіаса у Софії. Виїзд відбудеться 12 травня 2016 року.

Маршрут заплановано таким чином:

Львів – Стрий – Мукачево – Белград (1 ніч) – Софія – Чернівці – Тернопіль – Львів

Ви маєте можливість не тільки відпочити на концерті та отримати емоції на все життя, але й прогулятися великими містами з віковою історією – Белграду та Софії. Краса Балканів не залишить вас байдужими, адже що може бути краще, ніж вечеря в місці, де зустрічаються культура Заходу і Сходу, в місті, яке знало, що таке велич завоювань та само було завойоване османами, в місті, де історія сурмить з кожної цеглини стародавньої архітектури.

Кульмінацією такої дивовижної подорожі стане концерт людини, яка свої дивовижним голосом та талантом зачарувала усіх дівчат та жінок нашої планети. Почути цей незрівняний голос, відчути відчайдушність та небувалий заряд енергії, потанцювати під запальні хіти – Bailamos, Not In Love, Escape, Be With You, посумувати під ліричні балади – Could I Have This Kiss, Maybe, Miss You та насолодитися іншими різними піснями з репертуара Енріке… Що може бути краще?

Тому не гайте часу! Купуйте квитки, поки вони ще є в наявності. Зробіть свою весну такою, про яку ви будете згадувати навіть через роки.

Читайте також:


4 Травень 2016 - Квитки на Євро-2016
8 Лютий 2016 - Футбольний тур Манчестер Сіті (Манчестер) – Динамо (Київ)
20 Січень 2016 - Романтичні тури в День святого Валентина
14 Грудень 2015 - Раннє бронювання турів Туреччина-2016

Залишилися питання?