Комбіновані тури, або як примирити сімейство

Часто буває так, що при плануванні відпустки хочеться поєднати якомога більше видів діяльності в одному турі, але географічне положення курорту, його інфраструктура або ж будь-які інші фактори цьому зовсім не сприяють. Тоді виникають різні суперечки між членами сімейства, адже ідеальний відпочинок для кожної людини свій: комусь до душі потримати за ласту черепаху, а комусь достатньо All Inclusive та фітнес-центру в готелі.

Не поїдеш же на відпочинок по-одному. Треба шукати компроміс

Часто такий компроміс виходить дещо дорожчим, ніж звичайний тур, але що може бути цінніше миру та злагоди в домі?

А називається такий компроміс комбінованим туром. Що це таке і чому він кращий, читайте далі.

Візьмемо до прикладу ОАЕ. Ви хочете і Дубай побачити (як же без фотографії на фоні Burj Al Arab обійтися!, та і дружина хоче прикупити собі чогось на Золотому Ринку), і в Індійському океані поплавати (адже він найтепліший зі всіх океанів). Та і крім того, жити в 3* готелі Ви не звикли, адже на відпочинку хочеться комфорту.  І як вчинити в такій ситуації, адже у Вас є тільки 7 днів відпустки, потрібно встигнути стільки всього, не витрачаючи коштів на довготривалі переїзди та таксі (в ОАЕ воно недешеве)?

Досвідчений менеджер з туризму відразу запропонує Вам варіант комбінованого туру. Це дуже просто і комфортно, якщо планів багато, а часу обмаль. Так, наприклад, Ви 5 днів відпочиваєте, плаваєте, засмагаєте та набираєтеся сил на узбережжі Індійського океану в еміраті Фуджейра, а потім на останні 2 дні подорожі переїжджаєте до Дубай (і цей трансфер включено у вартість), поселяєтеся там в готель і спокійнісінько відправляєтеся на фотосесію до Burj Al Arab, катаєтеся на метро, піднімаєтеся на найвищу вежу ОАЕ, щоб помилуватися на Дубай з висоти пташиного польоту та відводите душу на Золотому Ринку та в Молах. І все, ваша відпустка проходить ідеально, Ви повертаєтеся додому з гарними емоціями та враженнями про тур і натхненно розповідаєте своїм друзям про свої неймовірні пригоди.

Таким чином можна поєднувати не тільки курорти, а і країни (наприклад, ОАЕ+Шрі Ланка, ОАЕ+Мальдіви, Куала-Лумпур+Балі+Сінгапур+Пекін тощо).

Ідеальний відпочинок – легко з Favia Travel!

Читайте також:


4 Травень 2016 - Квитки на Євро-2016
12 Лютий 2016 - Концерт Енріке Іглесіаса у Софії
8 Лютий 2016 - Футбольний тур Манчестер Сіті (Манчестер) – Динамо (Київ)
20 Січень 2016 - Романтичні тури в День святого Валентина
14 Грудень 2015 - Раннє бронювання турів Туреччина-2016

Залишилися питання?