Гарячі тури, або як економити на відпочинку?

Туристи, які люблять подорожувати по світу якомога дешевше, знають, як правильно заощадити на відпочинку за кордоном. Вони прекрасно розуміють, що гарячі путівки користуються величезним попитом і розлітаються буквально миттєво. Тому купити гарячий тур на курорт буває дуже і дуже не просто.

 

Яким чином з’являються гарячі тури?

Поява гарячих пропозицій у туристичному бізнесі – досить поширене явище. Гарячі путівки виникають тоді, коли туристичні оператори не в змозі завантажити свій авіа- або автобусний рейс. У таких випадках, туроператор змушений домовлятися з партнерами (готелями), або за рахунок власної компанії знижує ціни на пакетний тур. Для оператора це – мінімізація збитків.


 Якщо Ви хочете отримувати інформацію про найгарячіші тури і готові вилетіти вже завтра – залишайте свій телефон та електронну пошту на нашому сайті (через форму “Залишилися питання?”) та наш менеджер Вам зателефонує!

Раннє бронювання путівок — відмінний спосіб заощадити

Але не тільки на гарячих турах можна непогано заощадити. Існує ще й система раннього бронювання готелів або пакетних турів.
Часто знижки від готелів на раннє бронювання за два і більше місяців досягають 25-30%. Таким чином, буває вельми вигідно заздалегідь купити путівку за тарифом раннього бронювання. У підсумку подорож за кордон обійдеться вам набагато дешевше. Хочеться зауважити, що раннє бронювання варто використовувати, якщо ви бажаєте відпочити в готелі хорошої якості.
Наприклад, Ви б хотіли  зняти номер у п’ятизірковому готелі Барселони. Якщо готель забронювати місяця за три-чотири, він Вам обійдеться дешевше відсотків на 30, ніж у сезон.
Запам’ятайте одну просту істину, яку давно зрозуміли досвідчені мандрівники:

дорогі готелі VIP-сегменту і якісні найкращі готелі на популярних курортах світу горять дуже рідко.

Вся справа в тому, що на них в сезон завжди є попит, і заповнюються вони чудово. Як правило, горять, лише тури в ті готелі, які закуповуються операторами для бюджетних туристів. Ні, вони не погані. Просто ці готелі дещо іншого рівня. Тому, запам’ятайте, якщо є бажання відпочити якісно і з комфортом, намагайтеся використовувати раннє бронювання турів.

Як купувати гарячі путівки правильно?

Тисячі туристів щомісяця використовують можливість покупки гарячих турів. Але щоб купити гарячу путівку необхідно шукати щодня, поки не підійде або готель, або дата поїздки, або ціна путівки. Навіть самі співробітники турфірм не в змозі припустити, який готель буде горіти завтра.
Палаюча путівка — товар миттєвий. Він довго не залежується. Буває, так званий мисливець за путівками стежить, чекає, знаходить і нарешті, коли максимально впаде ціна на тур, намагається його викупити, а придбати встигає хтось інший. Тому в цьому «полюванні» оперативність це головне. Трохи зачекав, і до теплих берегів полетить інший щасливчик.
Акції діють зазвичай всього лише один день. Коротше кажучи, ви зайшли на сайт, побачили підходящий варіант, відразу беріть «бика за роги» і замовляйте поїздку. Завтра її вже швидше за все не буде. Ваш гарячий тур купить хтось інший, спритнішій.

За скільки днів до вильоту з’являються гарячі путівки?

Якщо у вашому закордонному паспорті віза вже відкрита, це значно збільшує шанси відхопити бажаний тур вчасно. Але якщо візу потрібно відкривати,  зазвичай часу не вистачає.
Якщо ви знайшли, що шукали, відразу ж зв’яжіться з нашим менеджером для покупки палаючого туру. Час не чекає! Швидкість прийнятого рішення відправить вас до теплих південних берегів за вигідною ціною.

Вдалої покупки і незабутнього відпочинку!

 

 

Читайте також:


4 Травень 2016 - Квитки на Євро-2016
12 Лютий 2016 - Концерт Енріке Іглесіаса у Софії
8 Лютий 2016 - Футбольний тур Манчестер Сіті (Манчестер) – Динамо (Київ)
20 Січень 2016 - Романтичні тури в День святого Валентина
14 Грудень 2015 - Раннє бронювання турів Туреччина-2016

Залишилися питання?