Тури в Буковель за індивідуальною програмою для кожного туриста!

До уваги  туристів пропонуємо тури в Буковель за індивідуальною програмою для кожного. Ми підберемо той готель, який підходить саме Вам! 

Якщо на відпочинок їде велика родина чи компанія – їм потрібен один готель. А якщо це романтичний відпочинок в горах – тут потрібно підбирати зовсім інший готель в Буковелі. Також, ми можемо підібрати проживання в Буковелі на будь-який бюджет наших туристів.

На вартість проживання в Буковелі завжди впливає наближеність готелю до підйомників. Так, наприклад, найвідоміші готелі в центрі Буковелю (“Буковель”, “Тавель”, “Шелтер”)  від початку сезону і по лютий ставлять ціну на проживання від 1200 грн на добу за найдешевший номер. Крім цього, на вартість проживання впливає те, коли саме турист заселяється в готель, оскільки у вихідні дні (п’ятниця, субота, неділя), вартість номерів піднімається в середньому на 10%.

Якщо проживати в самому центрі Буковелю не так принципово, але бути на самій території комплексу потрібно, можна обрати готелі з дещо менш відомим ім’ям, але все ж із гарною якістю (наприклад, “SkiLandHouse Bukovel”, “Home Hotel Bukovel”, “Karpat Ski”тощо).

Якщо ж Ви цінуєте комфорт та якість, але хочете проживати в оточенні красивої природи, а не шумних туристів, можемо запропонувати готелі за 500-1000 метрів від підйомників (наприклад,  готель “Гірський кришталь”, “Royal Village Resort”,  “Monysto”.

Туристам, які не планують весь свій час приділяти катанню можемо запропонувати готелі подалі від Буковелю (до 2-4 км): “Ведмежий Двір”, “Фоміч”, “SkiLandHouse Яблуниця” “Горгани”, “Історія”.

Зрозуміло, що всі ці готелі є дуже якісними, що позначаєтсья на їхній ціні. Туристам, які прагнуть зекономити можемо запропонувати більш економні готелі, гостьові будинки та бази відпочинку: ГД “Лісовий”, готель “Плюс”, “Прелуки”, “Легенда Карпат”, “Лоіза”.

Хочемо зазначити, що замовити проживання в Буковелі Ви можете за тими ж цінами, що і на сайті готелю. Окрім того, Ви можете замовити в нашій компанії проїзд з Полтави до Буковелю.

 

Підписатися на новини!

 

 

 

Читайте також:


4 Травень 2016 - Квитки на Євро-2016
12 Лютий 2016 - Концерт Енріке Іглесіаса у Софії
8 Лютий 2016 - Футбольний тур Манчестер Сіті (Манчестер) – Динамо (Київ)
20 Січень 2016 - Романтичні тури в День святого Валентина
14 Грудень 2015 - Раннє бронювання турів Туреччина-2016

Залишилися питання?